Najpiękniejsze miejsca na Karaibach - "Piraci z Karaibów": filmowa skała - part 3

Dziś kontynuujemy rejs na wyspę Saint Vincent do Zatoki Wallilabou! Właśnie tutaj zbudowano fikcyjne miasto Port Royal, w którym rozgrywała się akcja 1. części filmu "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły".  
 
Wallilabou - ruszamy!
W samej zatoce widać pozostałości pomostu, do którego przycumował Jack Sparrow (w tej roli Johnny Deep) w pierwszych scenach filmu. 
Pamiętam, jakby to było wczoraj. Dopływamy z załogą do pirackiej skały. Kapitan zadbał o to, byśmy poczuli klimat. Włączył najsłynniejszą ścieżkę dźwiękową z filmu "Piraci z Karaibów"

  
Skała, na której wieszano złoczyńców - (zabrzmi to makabrycznie:-) - jest... urocza. Oto i ona w obiektywie mojego aparatu.  

 Widok nieziemski.

Fotka przy skałce "piratów-złoczyńców"? Czemu nie!

W każdym niemal przewodniku pisze, że Wallilabou to świetne miejsce do nurkowania. Trzeba było to wykorzystać! Podpłynęliśmy też do skały, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia. Uwaga! Należy zachować ostrożność - bardzo łatwo poranić sobie stopy. Fragmenty skały są ostre jak brzytwa.

Wallilabou  - dobre miejsce do nurkowania

Dzika natura zachwyca podczas spaceru po wyspie. Jeśli istnieje kolor zielony, to na Karaibach jest najzieleńszy z zielonych :-) Barwy są jakby soczyste. Wszystko mieni się w blasku promieni słonecznych. Na deser jeszcze najpiękniejsze z roślin, czyli... palmy! Kocham palmy! ♥ Palm trees ♥!

Palmy ♥ Tak mi dobrze!
Lubicie film "Piraci z Karaibów"? Odpowiedzi proszę zostawiać w komentarzach:-)